Hannah

Firma Hannah vytvořila pro rok 2010 novou kolekci stanů, kde uplatnila nové technologie a poznatky z minulé kolekce. Stany Hannah se dělí do řad Exterme, Lite, Adventure, Comfort.

Řadu Extreme prezentuje pouze jeden stan a to Exped. Tato řada je určena pro náročné expedice a do nejnáročnějších zimních a vysokohorských podmínek. Řada Extreme byla testována v Nepálských podmínkách.

Zdroj http://www.hannah.cz/cz/materialy/testovani/

Stany z řady Lite jsou určeny pro treking, horolezectví a cykloturistiku. Technologie stanů a duralová konstrukce umožnila tyto stany zařadit mezi nejlehčí stany. Hmotnost stanu pro dva začíná již na 1 800g.

Stany z řady Lite: Desert, Rider, Blow

Stany z řady Adventure vynikají univerzálním použitím. Tyto stany lze využít jak na turistiku, cykloturistiku, na vodu i do kempu. Kvalitní materiály a duralová konstrukce dělá ze stanu velice kvalitní a univerzální stan. U těchto stanů se nezapomnělo ani na komfort, který je důležitý při delším pobytu na jednom místě.

Stany z řady Adventure: Trekker 2, Trekker 3, North, Compact 2, Compact 3

Stany z řady Comfort se používají nejvíce do kempů. I přesto, že je to nejnižší řada, tak stany mají kvalitní materiály - lehkou durawrapovou konstrukci a podlážku z Polyesteru. V této řadě najdete i komfortní rodinné stany, které také mají již polyethylenovou podlážku a silnější durawrapovou konskturkci. U těchto rodinných stanů se hmotnost moc neřeší.

Stany z řady Comfort: Creek 2, Creek 3, River
Stany z řady Comfort - rodinné: Bight, Cove, Bay